• LASEROTERAPIA.JPG

Depilacja laserowa

 

Cena:

  Wąsik 129 zł

  Broda 149 zł
  Baki 99 zł
  Pachy 149
  Bikini klasyczne 149 zł
  Bikini całościowe 199 zł
  Dłonie 99 zł
  Brzuch 199 zł
  Klatka piersiowa 199 zł
  Plecy 199 zł
  Ramiona 199 zł
  Przedramiona 199 zł
  Kark 99 zł

  Uda 199 zł
  Łydki+ kolano 199 zł
  Stopy 99 zł
  Pośladki 149 zł
  Szpara pośladkowa 99 zł

SHR EPIL to najbardziej zaawansowane urządzenie łączące w sobie technologię laserową z systemem "In Motion", co stanowi przełom w depilacji.

 

shr in motion poznan NEW

Czym jest SHR i metoda zabiegowa IN motion?

Innowacja SHR z metodą In Motion łączą w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość. Omawiany sposób epilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez wielokrotne nakładanie się impulsów o niskiej energii. Skóra jest podgrzewana do momentu, aż zostanie dostarczona do tkanek odpowiednia ilość skumulowanej energii niezbędnej do zniszczenia mieszków włosowych. Metoda Motion nie skupia się tylko na chromoforze włosa - melaninie. Prócz tego powoduje również stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych, poprzez ciągłe i wielokrotne przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym, przez co jest bardziej skuteczna. Efektem jest zapobiegnięcie ich ponownemu wzrostowi, bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Od czego zaczynamy?


Na samym wstępie odbywa się konsultacja, podczas której następuje :
-wyjaśnienie mechanizmu zabiegu oraz jego opis
-zebrane szczegółowego wywiadu od pacjenta
-ocena zmian do usunięcia
-przedstawienie przeciwwskazań do wszelkich zabiegów laserowych
-próba laserowa

Jak należy się przygotować do zabiegu?


Prawidłowo przygotowane miejsce do depilacji powinno być ogolone maszynką co najmniej 1 dzień przed zabiegiem. Jeżeli wcześniej była stosowana depilacja mechaniczna (depilatorem, bądź woskiem) zaleca się zaprzestać jej stosowania na 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy również opalać miejsc przeznaczonych do depilacji na około 7÷10 dni przed zabiegiem depilacji oraz zaprzestać z korzystania z preparatów lub innych środków światłouczulających lub zawierających Retinol na 4 tyg. przed zabiegiem.

depilacja shr poznan

 

Jak przebiega zabieg?


Po nałożeniu żelu (stosowanego przy zabiegach USG) na depilowaną partię ciała, głowica jest płynnie przesuwana. Tips mrożący zamontowany w głowicy jest ciągle chłodzony do temp. -4 °C wywołując efekt „gęsiej skórki". Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach jak np. bikini, znacząco poprawiając zarówno komfort dla klientów jak i skuteczność zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny?


Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, chociaż można poczuć zimno (głównie od nakładanego żelu). W przypadku technologii SHR nie ma potrzeby stosowania żadnych środków znieczulających. Bardzo duże znaczenie dla bezbolesności ma wydajne chłodzenie głowicy oraz tips mrożący. Zazwyczaj nie występują żadne podrażnienia skóry ani inne niepożądane efekty.

Jak często należy powtarzać zabieg depilacji i ile razy trzeba powtórzyć zabieg?


Depilację laserową wykonujemy w odstępach 4÷8 tygodni. Powtarzalność zabiegów jest zwiazana z cyklem wzrostu włosa. Anagen jest pierwsza faza wzrostu włosa, w której cebulka włosa jest duża i okazała oraz zawiera barwnik włosa – melaninę –substancje absorbujacą energie świetlna podczas zabiegu. Przy pierwszych wizytach należy powtarzać wizyty co 4 tygodnie, później jeżeli zaobserwujemy spowolnienie wzrostu włosa, można wydłużyć częstotliwość spotkań w uzgodnieniu z naszymi specjalistami. Skuteczna depilacja jest możliwa tylko w stosunku do włosów znajdujących się w fazie anagen. W fazie katagen i telogen nie da się usunąć włosa. Niestety nie da się określić dokładnej liczby potrzebnych zabiegów do całkowitego usunięcia włosów. Jest ona uzależniona od miejsca depilacji, gospodarki hormonalnej, fazy wzrostu, koloru włosa i skóry (im ciemniejszy włos na jasnej karnacji tym łatwiej poddaje się depilacji). Usuwanie włosów przy użyciu metody technologii SHR wymaga średnio 6÷8 wizyt. Bardzo ważne jest regularne powtarzanie zabiegów w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności w jak najkrótszym czasie.

Jakie jest postępowanie po zabiegu?


-konieczna ochrona przed słońcem (stosowanie odpowiednich kremów z filtrem)
-unikać czynników powodujących rozszerzenie naczyń krwionośnych przez okres 4-5 dni (ćwiczenia fizyczne, sauna)
-skórę po zabiegu należy odpowiednio nawilżać 2-3 razy dziennie
-na naświetlane miejsce makijaż można nałożyć następnego dnia po zabiegu ,w przypadku uszkodzenia skóry należy unikać stosowania makijażu przez 4-5 dni
-nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu
-nie wykonywać peelingów przez minimum 1 tydzień po zabiegu
- w bardzo rzadkich przypadkach mogą pojawić się na skórze małe strupki, może być wtedy potrzebne stosowanie maści z antybiotykiem, przy bardzo nasilonym świądzie łagodne maści sterydowe

 

SPRAWDŹ PROMOCJE!