• blog.jpg

Jedyne takie miejsce w Poznaniu!

"Zastrzyk młodości" to miejsce, w którym pielęgnacja i wydobywanie Twojego piękna jest naszą pasją i głównym celem. Unikalne i indywidualnie dobrane przez nas zabiegi podkreślą Twoją niepowtarzalność. Połączenie zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej sprawia, iż spełniamy wymagania wobec najbardziej wymagających Klientów. Dzięki fachowej wiedzy, odpowiednim umiejętnościom oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, gwarantujemy, iż każda wizyta przyniesie rezultat dzięki czemu poczujesz się zadbana i odprężona. W celu zapewnienia tego co najlepsze naszym Klientom w swej pracy korzystamy z najnowocześniejszych technologii i urządzeń umożliwiających przeprowadzanie bezpiecznych i w pełni skutecznych zabiegów. Wnętrza naszego gabinetu i atmosfera pełna zaufania stanowią idealne warunki dla ukojenia zmysłów i błogiego odpoczynku a jednocześnie pozwalają zadbać o właściwą kondycję skóry.

Gabinet kosmetyczny "Zastrzyk młodości" opracował bardzo bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, jak również z zakresu medycyny estetycznej. Wśród naszych licznych zabiegów możemy wymienić m. in. endermologieTMLPG® mezoterapię igłową i bezigłową, Derma Fusion Pen - frakcyjne mikronakłuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym, makijaż permanentny, depilacja laserowa także zabiegi oczyszczające, upiększające, ujędrniające i wiele innych.

Nasz gabinet kosmetyczny tworzy wysoko wykwalifikowany zespół kosmetologów specjalizujący się w pielęgnacji skóry ciała i twarzy. Służą oni również radą i pomocą w kontekście doboru odpowiedniego rodzaju zabiegów, przygotowania się do nich oraz dbałości o skórę już po ich przeprowadzeniu.

Nasz zespół:

 

Aneta Sypniewska - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz odbyte certyfikowane kursy z pielęgnacji dłoni, mezoterapii igłowej, endermologii, depilacji laserowej IPL, wypełniania kwasem hialuronowym, gwarantują ogromny profesjonalizm oraz optymalny dobór zabiegów kosmetycznych.

 

Certyfikaty: