• blog.jpg

Jedyne takie miejsce w Poznaniu!

"Zastrzyk młodości" to miejsce, w którym pielęgnacja i wydobywanie Twojego piękna jest naszą pasją i głównym celem. Unikalne i indywidualnie dobrane przez nas zabiegi podkreślą Twoją niepowtarzalność. Połączenie zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej sprawia, iż spełniamy wymagania wobec najbardziej wymagających Klientów. Dzięki fachowej wiedzy, odpowiednim umiejętnościom oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, gwarantujemy, iż każda wizyta przyniesie rezultat dzięki czemu poczujesz się zadbana i odprężona. W celu zapewnienia tego co najlepsze naszym Klientom w swej pracy korzystamy z najnowocześniejszych technologii i urządzeń umożliwiających przeprowadzanie bezpiecznych i w pełni skutecznych zabiegów. Wnętrza naszego gabinetu i atmosfera pełna zaufania stanowią idealne warunki dla ukojenia zmysłów i błogiego odpoczynku a jednocześnie pozwalają zadbać o właściwą kondycję skóry.

Gabinet kosmetyczny "Zastrzyk młodości" opracował bardzo bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, jak również z zakresu medycyny estetycznej. Wśród naszych licznych zabiegów możemy wymienić m. in. endermologieTMLPG® mezoterapię igłową i bezigłową, Derma Fusion Pen - frakcyjne mikronakłuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym, makijaż permanentny, depilacja laserowa także zabiegi oczyszczające, upiększające, ujędrniające i wiele innych.

Nasz gabinet kosmetyczny tworzy wysoko wykwalifikowany zespół kosmetologów specjalizujący się w pielęgnacji skóry ciała i twarzy. Służą oni również radą i pomocą w kontekście doboru odpowiedniego rodzaju zabiegów, przygotowania się do nich oraz dbałości o skórę już po ich przeprowadzeniu.

Nasz zespół:

ZastrzykMłodosci Aneta KierkowskaAneta Kierkowska - Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego na wydziale farmaceutycznym oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kończąc dwa kierunki studiów uzyskałam tytuł mgr biologii oraz kosmetologii. Przez 12 lat zdobywałam doświadczenie w zaawansowanych procedurach estetycznych, propagujących jednocześnie bezpieczne i holistyczne podejście do pracy z pacjentem. Posiadam kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu stosowania m.in. mezoterapii igłowej, kwasu hialuronowego, radiofrekfencji mikroigłowej, depilacji laserowej, plasmy IQ, endermologii, peelingów chemicznych, fal radiowych i wielu innych zabiegów. Jestem właścicielem gabinetu "Zastrzyk młodości" od 8 lat. Moją pasją są zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej.

Certyfikaty: