Zabiegi Dottore

Cena :

Twarz 199
Twarz +szyja +dekolt 249 zł

 

 

Jest to polska marka kosmeceutyków założona przez dr Waldemara Jankowiaka, wieloletniego członka Polskiego Towarzystwa Medycyny Ant-aging (PTMEiAA). Dottore oferuje profesjonalne produkty dla skór wrażliwych z tendencją do trądziku różowatego i nie tylko. Łączą one właściwości pielęgnacyjne z leczniczymi, poprawiając kondycję i wygląd skóry. Ich kosmeceutyki charakteryzuje najwyższa jakość, precyzja działania oraz wysoka tolerancja. W naszej ofercie mamy dwa zabiegi z wykorzystaniem tej marki: Rossatore xpress oraz C-flush radiance SONO.

Rossatore xpress- o działaniu adaptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądziku różowatego.

Rozszerzone naczynka (teleangiektazje) na twarzy to coraz bardziej powszechny problem. Za ich powstawanie odpowiedzialne mogą być predyspozycje genetyczne, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa pielęgnacja,promieniowanie UV,  negatywne czynniki atmosferyczne(zmiana temperatur,wiatr).

 

Na czym polega zabieg?

Zabieg rossatore xpress obniża nadreaktywność skóry, działa przeciwzapalnie, poprawia koloryt skóry i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.

Pierwszym etapem zabiegu jest oczyszczenie skóry poprzez nałożenie peelingu kwasowego(mieszanka kwasów opatentowana przez Dottore). Jego zadaniem jest oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka. Następnie wtłaczane są składniki aktywne takie jak  cytryniec  chiński, witaminy A, C, E. Na zakończenie  wyciszamy skórę maska przeciwzapalna.

 

Jaki jest cel zabiegu?

Celem zabiegu jest zmniejszenie zaczerwienia skóry, złagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz odbudowana warstwy hydrolipidowej skóry.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla osób, które mają problem z pękającymi lub rozszerzonymi naczynkami, rumieniem, nadreaktywnością, wrażliwością skóry.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

aktywne stany zapalne skóry,

uczulenie lub nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach,

skóra podrażniona, uszkodzona,

przeciwwskazania do zabiegów przy użyciu ultradźwięków,

ciąża i laktacja,

inne przeciwwskazania dermatologiczne

 

Jaka powinna być zalecania ilość  zabiegów?

Zaleca się ok. 4-6  zabiegów . Można wykonywać je przez cały rok .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C-flush radiance SONO- zabieg rozświetlająco-przeciwzmarszczkowy

 

Na czym polega zabieg?

Zabieg C-flush radiance SONO to koktajlowy zabieg rozświetlający z wykorzystaniem mezoterapii bezigłowej(elektroporacja). rozjaśnia przebarwienia skóry i wyrównuje jej koloryt, przeciwdziała starzeniu się skóry.

Pierwszym etapem zabiegu jest peeling, mający na celu oczyszczenie skóry. Następnie wtłaczane jest do skóry serum z 15% witaminą C jednym z najbardziej skutecznych antyoksydantów, która walczy z wolnymi rodnikami i niekorzystnymi skutkami promieniowania UV. Końcowym etapem jest nałożenie maski łagodzącej  oraz  kremu nawilżającego naszą  skórę.

Jakich efektówmozna sie spodziewac po zabiegu?

Rozjaśnienia skóry , wyrównanie kolorytu,  pobudzenia skóry do odbudowy, regeneracji,  przyspieszenia i pobudzenia procesu syntezy kolagenu, wzmocnienie naczyń krwionośnych.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Polecany jest osobom z widocznymi na skórze konsekwencjami zanieczyszczenia środowiska, które mają  stresujący trybu życia, chcą zregenerować skórę po ekspozycji na słońce, wyrównać jej koloryt lub widzą, że potrzebna jest ochrona antyoksydacyjna.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

uczulenie lub nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach,

przeciwwskazania do zabiegu sonoforezy,

skóra podrażniona, uszkodzona,

ciąża i laktacja,

inne przeciwwskazania dermatologiczne

Jaka powinna być zalecania ilość  zabiegów?

Zaleca się 4-6 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.. Można wykonywać je przez cały rok.

dottore