• LASEROTERAPIA.JPG

Terapia usuwania przebarwień VPL E-light + RF

 

Cena :

  Czoło 149 zł
  Policzki 149 zł
  Twarz 199 zł
  Szyja 199 zł
  Dekolt 199 zł
  Dłonie 99 zł
  Pakiet 5 zabiegów 799 zł
  Pakiet 5 zabiegów na dłonie 399 zł

Przebarwienia to zaburzenia barwnikowe powstające w skutek nadmiernej produkcji lub nierównomiernego rozłożenia melaniny w skórze. Ich najczęstszą lokalizacją jest twarz, szyja, dekolt, dłonie czy plecy. Przyczyny ich powstawania są różne: mogą być wrodzone lub spowodowane uszkodzeniami fizycznymi, jak poparzenia słoneczne, podrażnienia, urazy, światłoterapia, a także naturalny proces starzenia. Najczęściej jednak powstają na skutek intensywnej ekspozycji na promienie słoneczne i występują w postaci mniejszych bądź bardziej rozległych brązowych plam na skórze.

Zabiegi laserowe w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe.

 

usuwanie przebarwien poznan

Jak działa zabieg?


Usuwanie zmian pigmentowych polega na selektywnej absorpcji promieniowania przez tkanki zawierające zwiększona ilość barwnika. Temperatura otaczającej tkanki zostaje podniesiona tak wysoko by mogła zniszczyć błony komórkowe komórek o ciemniejszym pigmencie. Cząsteczki melaniny eliminowane są przez układ immunologiczny skutkiem czego dochodzi do usunięcia przebarwień.

Jaki jest przebieg terapii?


Bezpośrednio po zabiegu dochodzi do ściemnienia przebarwienia, a następnie stopniowego złuszczenia, co prowadzi do jego redukcji lub zaniku. Po upływie ok. 2 tygodni od zakończenia kuracji skóra nabiera pięknego i jednolitego kolorytu, staje się świeża i gładka. Laserowa redukcja przebarwień to bezpieczny zabieg, a poziom odczuwania bólu w trakcie jego wykonywania jest zminimalizowany lub całkowicie wyeliminowany dzięki chłodzącej głowicy urządzenia.

Jakich efektów należy się spodziewać?


- rozjaśnia i poprawia koloryt skóry
- usunięcie piegów, plam posłonecznych, starczych
- usunięcie przebarwień potrądzikowych
Jaka powinna być częstotliwość zabiegów?
Najlepsze efekty uzyskuje się po serii od 5 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 2-3 tygodnie. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może znacząco obniżyć skuteczność wykonywanych zabiegów.

Jakie są zalecenia po zabiegu?


Silna fotoprotekcja ( kremy z wysokim filtrem)
Zakaz opalania