• kosmetykapodstawowa.jpg

Przekłuwanie uszu

 

Cena :

Przekłucie uszu z kolczykami 80 zł

Przekłucie jednego ucha z kolczykiem 40 zł

Zakup dodatkowych kolczyków 20 zł

Na czym polega przekłuwanie uszu ?

Zabieg polega na wstrzeleniu w płatek ucha specjalnych kolczyków Studex pistoletem automatycznym . Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej, materiał hipoalergiczny nie powodujący alergii i uczuleń. Są bezpieczne i przyjazne dla organizmu.

 

Dla kogo zabieg przekłuwania uszu jest przeznaczony ?

Tę metodę można stosować u dorosłych, jak i u dzieci .U niemowląt zalecamy najwcześniej w okresie po pierwszych szczepieniach czyli ok. 6 miesiąca życia.

 

Jakie kolczyki są używane podczas zabiegu ?

Do pistoletu aplikujemy specjalne, antyalegiczne kolczyki. Wykonane są z hipoalergicznego tytanu. Są to kolczyki z drobnymi oczkami. Przed zabiegiem istnieje możliwość wyboru wzoru, który się Państwu podoba.


Jakim sprzętem przebijane są uszy ?

Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami szczelnie zamkniętymi. Pistolet Studex Plus jest zawsze bardzo dokładnie sterylizowany i dezynfekowany. Wkładki mające styczność z uchem są jednorazowe i sterylnie zamknięte, co wyklucza całkowite prawdopodobieństwo zakażeni. Zabieg zawsze wykonujemy w rękawiczkach jednorazowych. Płatki ucha zawsze płynem Studex Plus.

Jak wygląd zabieg ?

Zabieg wykonywany jest pistoletem STUDEX PLUS ułatwiającego symertyczne przekłucie uszu pod kątem prostym do płatków uszu. Osoba uprawniona do wykonania zabiegu zawsze dezynfekuje płatki uszu i zaznacza antybakteryjnym pisakiem miejsca wkłucia kolczyka, tak by były one idealnie symetryczne. Następnie od pistoletu wprowadzamy kolczyki po czym następuje "przekłucie" ucha

 

przekłuwanie uszu poznan studex