• dlakobietwciazy.jpg

Zabiegi dla kobiet w ciąży

 

Zabieg delikatnego oczyszczania skóry dla kobiet w ciąży - 110 zł

Zabieg mikrodermabrazji z oczyszczaniem skóry dla kobiet w ciąży - 139 zł

Mikrodermabrazja skóry dla kobiet w ciąży - 100 zł

Delikatny masaż twarzy, szyi i dekoltu dla kobiet w ciąży - 60 zł

Pedicure Spa dla kobiet w ciąży - 100 zł

Pakiet „zadbana mama” - 200 zł

Ciąża i okres po narodzinach dziecka to jeden z najważniejszych okresów z życia kobiety, choc priorytetem jest zdrowie przyszłego dziecka, przyszła mama nie powinna zapominać o sobie. Zadowolenie i odprężenie kobiety w ciąży może mieć bardzo Duzy wpływ w prawidłowym rozwoju płodu. W związku z tym opracowaliśmy zestaw pielęgnacji, który pozwoli prawidłowo się odprężyć i odpowiednio zadbać o ciało.

W pierwszych miesiącach ciąży rozwój płodu przebiega bardzo intensywnie dlatego tez przyszłym mamom proponuje się zrezygnowanie z zabiegów inwazyjnych gdzie do przeprowadzenia wykorzystywane są aparatury z emisją fal radiowych , prądów itp. Niewskazane jest wykonywanie peelingu kawitacyjnego, sonoforezy i jonoforezy oraz mezoterapii. Najbardziej wskazane zabiegi na twarz to wszelkie odświeżenie i pielęgnacji delikatnych masaży.

Drugi trymestr ciąży to czas, kiedy można zadbać o elastyczność i nawilżenie skóry. Dzięki zabiegom kosmetycznym można zniwelować obrzęki i zapobiec rozstępom. Zabiegi nawilżające na całe ciało w w szczególności na twarz i dekolt są polecany w tym okresie. Dodatkowo przyszłe mamy mogą wykonywać manicure i pedicure z rozluźniającym masażem stóp. W trzecim trymestrze ciąży kobieta czuje się szczególnie zmęczona. Ze względu na zaawansowanie ciąży proponuje się przede wszystkim zabiegi relaksujące, nawilżające oraz odżywcze. Dodatkowo można przeprowadzić masaże rozluźniające dłoni, stóp czy karku. Wskazane są również zabiegi w obrębie szyji, dekoltu i twarzy. Najważniejsze jest dobre samopoczucie przyszłej mamy i dziecka. W związku z powyższym przygotowaliśmy zabiegi i pakiety zabiegów z uwzględnieniem najważniejszych potrzeb przyszłej mamy. Pakiety mogą być również zakupione jako prezent dla kobiet w ciąży.


Zabieg delikatnego oczyszczania skóry dla kobiet w ciąży
-

Jest to oczyszczanie „na zimno” bez rozgrzewania parą wodną, z wykorzystaniem specjalnej maski rozpulchniającej oraz łagodnych preparatów, wyciszających skórę i delikatnie nawilżających.

 

Zabieg mikrodermabrazji z oczyszczaniem skóry dla kobiet w ciąży

Jest to specjalistyczne złuszczanie i wygładzanie naskórka, ale o zmniejszonej mocy. Złuszczamy bardzo powierzchownie i delikatnie. Do tego manualnie usuwamy resztę zanieczyszczeń. Cały zabieg wykonany jest na delikatnej linii łagodzącej i nawilżającej.

 

Mikrodermabrazja skóry dla kobiet w ciąży

Jest to specjalistyczne złuszczanie i wygładzanie naskórka, ale o zmniejszonej mocy. Złuszczamy bardzo powierzchownie i delikatnie, bez oczyszczania manualnego, bardzo przyjemny zabieg wygładzający i odświeżający wygląd skóry z delikatnym masażem i dobranymi odpowiednio preparatami.

 

Delikatny masaż twarzy, szyi i dekoltu dla kobiet w ciąży

Półgodzinny masaż twarzy, szyi i dekoltu, na naturalnym kremie lub oleju, zależnie od potrzeb skóry, wygładza, nawilża, przywraca naturalna barierę ochronną naskórka, wyrównuje nawilżenie i przywraca zdrowy kolor skóry.

 

Pedicure Spa dla kobiet w ciąży

Po wykonaniu tradycyjnego pedicure zostaje wmasowany peeling drobnoziarnisty w celu usunięcia martwego naskórka.. Następnie nakładana jest maska odżywcza, która przywraca skórze odpowiedni stopień nawilżenia i regeneruje skórę.Dodatkowo wykonany zostaje rozluźniający masaż stóp na wszelkie obrzeki i opuchlizny. Na sam koniec wmasowany zostaje krem bogaty w składniki odżywcze który ma na celu utrwalić efekt zabiegu. 

Po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowanie lakierem firmy OPI.

 

Pakiet „zadbana mama”

W skład pakietu wchodzą:

- profesjonalna pielegnacja twarzy, szyi i dekoltu dostosowana do potrzeb skóry klientki

- manicure i pedicure z maskami odżywczymi