• kosmetykapodstawowa.jpg

Trwała na rzęsy

 

Cena 80 zł

Na czym polega zabieg ?

Nowoczesny zabieg Wimpernwelle przeznaczony jest do trwałego modelowania rzęs. Efekt zabiegu widoczny jest przez około 6 do 8 tygodni. Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu nasączonych specjalnym preparatem rzęs na malutkie wałeczki. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs. Zastępuje to znaną od lat "zalotkę", której zastosowanie zapewnia efekt zaledwie na kilka godzin, a często uszkadza i łamie rzęsy. Żele stosowane podczas zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE są bardzo łagodne. Pierwszy żel zmienia strukturę i otwiera łuski rzęs, żel drugi zamyka strukturę rzęs w nowym kształcie. Podczas opracowywania składu chemicznego żeli do zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE zwracano uwagę na dobranie takiej wartości pH, ab nie uszkodzić struktury rzęs.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg polecany jest nie tylko dla Pań o podatnych, krótkich rzęsach, ale również dla tych, które mają rzęsy "trudne", długie, proste - dla Pań, które nawet za pomocą metalowych przyrządów nie są w stanie podkręcić rzęs.

Jak długo utrzymuje się efekt ?

Trwała utrzymuje się przez 5-6 tygodni (okres naturalnej, fizjologicznej wymiany części włosów). Preparaty służące do wykonania tego zabiegu bazują na składnikach naturalnych, nie szczypią w oczy, nie drażnią ich i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla oka.

Jakie są przeciwwskazania ?

  • -stany alergiczne w okolicy oka
  • -jęczmień
  • -soczewki należy zdjąć w czasie zabiegu
  • -zabiegi chirurgiczne w okolicy oka

Czas zabiegu ok.40 minut