• zabieginatwarz.jpg

Peeling kawitacyjny

 

Cena :

  • Peeling kawitacyjny twarz 60 zł
  • Peeling kawitacyjny twarz, szyja, dekolt 80 zł
  • Peeling kawitacyjny twarz z maską algową 60 zł
  • Peeling kawitacyjny twarz, szyja dekolt z maską algową 90 zł
  • Peeling kawitacyjny plecy 80 zł
  • Peeling kawitacyjny plecy z maską kremową 100 zł
  • Kliknij i umów się przez booksy

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Na czym polega zabieg ?

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu ?

 Uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.

 Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.

 W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.

 Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji.

 Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania ultradźwięków?

 nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu

 ciąża

 niewydolność krążenia

 stany gorączkowe

 obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (np. rozrusznik serca)

Jaka jest zalecana ilość zabiegów i jak często?

–5 zabiegów – leczniczo 1 raz w tygodniu;

-dla podtrzymania efektów korzystnie  jest wykonać zabieg 1 raz w miesiącu.