• zabieginacialo.jpg

Plamy pigmentacyjne na dłoniach

 

Cena:

Usuwanie plam mikrodermabrazja na dłonie: 60 zł

Usuwanie plam mezoterapia bezigłowa na dłonie: 100 zł

Usuwanie plam dermapen na dłonie: 200 zł

Przebarwienia na dłoniach pojawiają się u kobiet z wiekiem, a taki stan rzeczy przysporzyć niestety wielu kompleksów. Plamy starcze zwiastują utratę młodości i wcale nie jest powiedziane, że muszą się pojawić w późnym wieku. Czasami taki defekt skórny „atakuje” młodo wyglądające dotychczas dłonie, nawet tuż po 30 roku życia. 

 

Jaka jest definicja plam starczych ?

Plamy starcze, zwane są również soczewicowatymi ze względu na kształt przypominający ziarna soczewicy. Ich kolor może być jasno brązowy lub prawie czarny. Okrągłe lub owalne plamki wyraźnie oddzielają się od zdrowej skóry. Plamy starcze pojawiają się miedzy 30. a 50. rokiem życia. Z biegiem czasu mogą być coraz większe i ciemniejsze. Plamy starcze pojawiają się w miejscach narażonych na działanie promieniowania ultrafioletowego. Najczęściej jest to więc twarz, grzbiet dłoni, szyja, a także podudzia i przedramiona. 

 

Jakie są metody usuwania plam starczych ?

Mikrodermabrazja na dłonie

Metoda ścierania naskórka warstwa po warstwie ukazując nową młodziej wygladającą i pozbawiona plam skórę dłoni. Rezultatem jest wyrównanie kolorytu skóry, a także zwiększenie absorpcji składników odżywczych aplikowanych na dłonie po wykonaniu zabiegu. Zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów co 2 tygodnie. Ważne aby w tym okresie zachować fotoprotekcje.

 

Mezoterapia bezigłowa na dłonie

Jest nieinwazyjnym sposobem rozjaśniania przebarwień i skutecznego odmładzania skóry. Ten rodzaj zabiegu wykorzystuje zjawisko elektroporacji –otwierania się kanałów białkowych w błonie komórkowej a przez to intensywny transport substancji aktywnych o działaniu wybielającym. Efektem takiego zabiegu jest rewitalizacja i dotlenienie naskórka, rozjaśnienie istniejących plam, a także spłycenie drobnych zmarszczek.  Należy jednak pamiętać o tym, że ten rodzaj mezoterapii należy wykonać kilka razy. Zabieg ten ułatwia wnikanie kosmetyków w skórę, a więc wzmacnia ich działanie.

 

Dermapen – mikronakłuwanie frakcyjne

Derma Fushion Pen to nowoczesne urządzenie którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego

nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Dzięki mikro-nakłuwaniu pobudzamy naturalne procesy

autoodnowy w skórze właściwej, czyli nadbudowy nowego kolagenu i elastyny oraz tworzenia nowych naczyń

krwionośnych, które odpowiadają za prawidłowe zaopatrzenia tkanek w substancje odżywcze. W połączeniu z

odpowiednio dobranymi preparatami wybielającymi terapia Derma Penem stanowi skuteczną broń w walce z

przebarwieniami na grzbietach dłoni.