• kosmetykapodstawowa.jpg

Epil free

 

Cena :

Wasik 40 zł

Broda 40 zł

Baczki 40 zł

Regulacja brwi 40 zł

Na czym polega zabieg ?

Profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. System Epil Free stworzony został przez Dr Joel Konis światowej sławy naukowiec specjalizującego się w dziedzinie kosmetologii. Jest linia trzech rewolucyjnych produktów dostosowanych do potrzeb klienta i konkretnych części ciała. Epil Free używa najnowszych zaawansowanych osiągnięć naukowych, aby zaoferować efektywną metode redukcji niechcianego owłosienia dla każdej płci, rasy, koloru i typu włosów. Żadna inna metoda depilacji nie jest tak skuteczna dla WSZYSTKICH typów skóry i włosów. Opatentowana formuła daje wyjątkową skuteczność w porównaniu do innych metod usuwania owłosienia, takich jak enzymy, IPL, elektroliza czy kosztowna depilacja laserem.

Jak przebiega zabieg ?

Bezpośrednio po tradycyjnym zabiegu depilacji woskiem aplikujemy produkty EpilFree. Zabieg trwa ok. 10 min w zalezności od obszaru ciała. Jest bezbolesny bezpieczny w użyciu.

Jak to działa ?

Składniki aktywne w preparatach działają bezpośrednio na korzeń włosa i zapobiegają proliferacji (powielaniu) się komórek cebulki włosa. Proces ten nie ma żadnych skutków ubocznych. Za względu na brak aktywności wszystkich komórek wzrostowych w tym samym czasie niezbędna jest regularność zabiegów. Spodziewany czas uzyskania satysfakcjonujących rezultatów jest indywidualna i zależy od osoby oraz partii ciała.