• LASEROTERAPIA.JPG

Terapia zamykania naczynek VPL Elight + RF

 

Cena :

  Twarz 199 zł
  Szyja 199 zł
  Dekolt 199 zł
  Czoło 149 zł
  Policzki 149 zł
  Nos 99 zł
  Pojedyncze naczynko 49 zł
  Pakiet 5 zabiegów 799 zł
  Pakiet 5 zabiegów nos 399 zł

 

Jedną z najskuteczniejszych metod zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych w medycynie estetycznej jest zabieg wykonywany laserem E-light VPL RF.

Na czym polega zabieg?


Zabieg polega on na naświetlaniu rozszerzonego naczynka poprzez co emitowana energia świetlna pochłaniana jest przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. W wyniku czego następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka. Po pewnym czasie zamknięte naczynka są samoistnie usuwane z organizmu. Zabieg stanowi również bardzo dobrą profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest także stosowany w profilaktyce trądziku różowatego.

usuwanie naczynek poznan

Jakie są zalecenia po zabiegu?


- Ochrona przed słońcem ( stosowanie kosmetyków ochronnych z filtrem SPF50 przez minimum 1 miesiąc)
- Sauna, ćwiczenia fizyczne ( unikać czynników rozszerzających naczynia krwionośne przez tydzień)
- Nie stosować kosmetyków podrażniających skórę na bazie alkoholu, peelingów
Po zabiegu należy stosować środki łagodzące: Panthenol, Alantan Plus, żel z arniki, preparaty nawilżające, przyspieszające regenerację skóry (2 - 3 razy dziennie)
Makijaż: w przypadku uszkodzenia skóry nie należy nakładać makijażu przez 4 - 5 dni

Jaka powinna być częstotliwość zabiegów?


Zalecamy wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może znacząco obniżyć skuteczność wykonywanych zabiegów. Po zabiegu nie należy się opalać, latem zaś konieczne jest stosowanie kremu z wysokim filtrem UV.

W jaki sposób terapia Elight VPL + RF wpływa na leczenie trądziku różowatego?


Światło pulsujące VPL niszczy bakterie beztlenowe odpowiadające za powstawanie i rozprzestrzenianie się rumienia trądzikowego. Obszary zaczerwienione są usuwane na zasadzie minimalizowania zmian naczyniowych. Połączenie tych dwóch aspektów pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu.