BioRePeel3

Cena :

BioRePeelCl3 na twarz: 199 zł
BioRePeelCl3 na twarz i szyję 249 zł
BioRePeelCl3 na twarz, szyję i dekolt 299 zł
BioRePeelCl3 na dłonie: 150 zł
BioRePeelCl3 na brzuch lub inne części ciała: 399 zł
Zachęcamy również do skorzystania z terapii łączonych w promocyjnych cenach:
BioRePeelCl3 + mezoterapia mikroigłowa + Infrared na twarz:  399 zł
BioRePeelCl3 + mezoterapia mikroigłowa + Infrared na twarz i szyję: 449 zł
BioRePeelCl3 + Dermapen + Infrared na twarz, szyję i dekolt: 499 zł
BioRePeelCl3 + Dermapen + Infrared: na brzuch lub inne części ciała:  499 zł

 

 

Biostymulujacy peeling medyczny Biorepeel niezawodny w walce z trądzikiem, zmarszczkami czy przebawienieami.
Poprzez ten zabieg jestes w stanie zredukować zmarszczki, usunąć blizny potradzikowe, ujędrnić skórę i pozbyć sie przebarwień.

Peeling jest dwufazowym wyrobem medycznym do stosowania na twarz, szyja,dekolt.
W pierwszej, hydrofilowej fazie (fazą żółtą) następuje usunięcie zrogowaciałego naskórka. Mają na to wpływ następujące substancje:

- kwas trójchlorooctowy 35 %
- Witamina C i B2
- kwas salicylowy
- arginina
- kwas aminomasłowy
- prolina, glicyna i hydroksyprolina
-kwas winowy i cytrynowy

Składniki zastosowane w tej fazie mają również działanie rewitalizujące, regenerujące, przeciwstarzeniowe i przeciwtrądzikowe.

Druga faza, (faza niebieska) to faza lipofilowa, podczas której stosowane są  skwalen i mirystynian izopropylu.Chronią warstwę hydrofilową przed utlenianiem wzmacniając dobroczynne działanie składników preparatu. Substancje aktywne zapobiegają utracie wody poprzez naskórek, mają działanie regenerujące i nawilżające.

Jakie są przeciwskazania?

- uczulenie na któryś ze składników preparatu
- przerwanie ciągłości naskórka w miejscach, które mają być poddane zabiegowi
- ciąża i okres karmienia piersią
- aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, czy grzybicze
- choroby nowotworowe
- bardzo wrażliwa skóra ze skłonnością do podrażnień

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

 

BioRePeel jako zabieg nieinwazyjny polecany do wszystkich typów skóry.Jest zabiegiem całorocznym. Jest to doskonały wybór w celu odświeżenia i odmłodzenia skóry. Szczególnie dobroczynny wpływ zabieg ten będzie miał na cerę osób borykających się z nadmiernym wydzielaniem sebum, skórą trądzikową, a także zmarszczkami, przebarwieniami, czy rozszerzonymi porami. Po zabiegu nastepuje oczyszczenie skóry, łagodzenie stanów zapalnych oraz regulacja pracy gruczołów łojowych. Dzięki tej metodzie zapewniamy skórze stymulację do budowy nowych komórek. Wyrównany zostaje koloryt cery i zredukowane blizny potrądzikowe.
Szczególnie istotne jest działanie kwasu aminomasłowego, który poprzez rozluźnienie mięśni skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne. Dodatkowo stymuluje on syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, a dzięki temu poprawia elastyczność i zapewnia optymalnym poziom nawilżenia skóry. W rezultacie Twoja skóra będzie wyglądać znacznie młodziej i świeżej.

 

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a jedynie w przypadku wrażliwej skóry może być odczuwane delikatne pieczenie. Peeling trwa krótko, a jego efekty są widoczne od razu w postaci odżywionej i odmłodzonej skóry.
W naszym gabinecie proponujemy również skorzystanie ze specjalistycznych terapii łączących peeling BioRePeel z zastosowaniem mezoterapii mikroigłowej , którym wykonujemy mikronakłucia oraz promieniowania Infrared. Terapia taka pozwala na dodatkowe stymulowanie skóry do tworzenia nowego kolagenu, a także działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Tego typu innowacyjne terapie łączone pozwalają na uzyskanie bardziej spektakularnego efektu odmłodzenia i regeneracji skóry.

 

BIOREPEEL