• LASEROTERAPIA.JPG

Fotoodmładzanie VPL E-light + RF

 

Cena :

  Twarz 199 zł
  Szyja 199 zł
  Dekolt 199 zł
  Twarz + szyja + dekolt 499 zł
  Dłonie 99 zł
  Stopy 99zł
  Kurze łapki 99 zł
  Pakiet 5 zabiegów na twarz 799 zł
  Pakiet 5 zabiegów” kurze łapki „ 399 zł
  Pakiet 5 zabiegów na dłonie 399 zł

 

Jest to kompleksowa kuracja likwidująca jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Jego celem jest pobudzenie skóry do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Końcowym efektem zabiegu fotoodmładzania jest lifting bez użycia skalpela.
Dla uzyskania najlepszego efektu zabieg fotoodmłodzania zaleca się wykonywać w serii 5 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Jak działa fotoodmładzanie?

 

Emitowane podczas zabiegu energia świetlna zostaje przemieniona w energię cieplną już w wewnętrznych obszarach skóry. Powoduje to stymulację fibroblastów (komórek w skórze właściwej) do produkcji kolagenu, a także elastyny oraz obkurcza istniejące włókna kolagenowe.
Efektem zabiegu jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry. Stymulowana jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto wyrównuje się koloryt skóry dzięki rozjaśnieniu zmian pigmentowych i usunięciu defektów naczyniowych. Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, a powrót do normalnego trybu życia natychmiastowy.

fotoodmladzanie host 53c60ed0643ef

Jaki jest przebieg zabiegu?


Na początku przeprowadzona jest szczegółowa konsultacja, podczas której przedstawione są wszystkie przeciwwskazania do zabiegu.
Następnie po przeprowadzeniu diagnozy stanu i wyglądu skóry zostaną odpowiednio dobrane parametry urządzenia. Skóra w miejscu poddanym zabiegowi fotoodmładzania nie wymaga rekonwalescencji i tym samym od razu można wrócić do normalnych zajęć.

Jakich rezultatów można się spodziewać?


• lifting wybranego obszaru skóry
• redukcja przebarwień
• obkurczenie drobnych naczynek krwionośnych (zmniejszenie tendencji do zaczerwieniania się skóry)
• obkurczenie porów skóry
• redukcja zmarszczek mimicznych
• poprawa elastyczności skóry
• skuteczne wspomaganie walki z trądzikiem