• LASEROTERAPIA.JPG

Lifting biustu metodą E-Light VPL+RF

 

Cena :

  Pojedynczy zabieg 149 zł
  Pakiet 5 zabiegów 499 zł

Jest to kompleksowa kuracja zwalczająca oznaki upływającego czasu widoczne na biuście. Jej celem jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawienie jej kolorytu. Kuracja zapewnia pożądaną jędrność i gładkość delikatnej skóry biustu, a także zapobiega jej wiotczeniu. Likwiduje objawy starzenia się skóry, a także powoduje podniesienie piersi. Zabiegi należy powtarzać, co 2-4 tygodnie (zależnie od cech indywidualnych). Znaczące wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.

 

lifting piersi poznan

 

Jak działa lifting biustu metodą E-Light VPL+RF?

 

Emitowane podczas zabiegu energia świetlna zostaje zamieniona w energię cieplną w wewnętrznych obszarach skóry. To powoduje stymulację fibroblastów (komórek w skórze właściwej) do produkcji kolagenu i elastyny oraz obkurcza włókna kolagenowe. Efektem zabiegu jest zwiększenie elastyczności włókien, a tym samym wzrost napięcia skóry biustu. Stymulowana jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto zostaje wyrównany koloryt skóry dzięki rozjaśnieniu zmian pigmentowych i usunięciu defektów naczyniowych. W miarę regeneracji skóry pod wpływem VPL dochodzi do namnażania się fibroblastów oraz odkładania nowego kolagenu, co objawia się "ściągnięciem" luźnej skóry poprzez poprawę jej utkania ( ok. 30 %, przyrost objętości kolagenu), co w efekcie prowadzi do ujędrnienia i liftingu.

 

Jaki jest przebieg zabiegu?

 

Po szczegółowej konsultacji, podczas której przedstawione są wszystkie przeciwwskazania do zabiegu, zostaje przeprowadzona diagnoza stanu i wyglądu skóry. Następnie zostają indywidualnie dobrane parametry urządzenia i rozpoczęte zostaje naświetlanie. Skóra w miejscu poddanym zabiegowi liftingu biustu nie wymaga rekonwalescencji i tym samym od razu można wrócić do normalnych zajęć.

 

Jakich rezultatów można się spodziewać?

 

- lifting i ujędrnienie skóry biustu i dekoltu

- poprawa napięcia w obrębie piersi

- zwiększenie cyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych

- podniesienie i wypełnienie biustu

- głębokie odżywienie i dotlenienie skóry biustu i dekoltu

- wzmocnienie tkanki łącznej w obrębie piersi